Zamówienie pięknej sukienki u projektantki

Dzięki temu, że mój mąż był ważnym politykiem, obracałam się w gronie interesujących osób. Zawsze mąż zabierał mnie na różne imprezy i bankiety, na których świetnie się bawiłam. Na jednym z takich bankietów poznałam Matyldę, która była projektantką damskich ubrań.

Sukienka zaprojektowana przez znaną osobistość

sukienka od polskiej projektantkiMatyldę od razu polubiłam, ponieważ nadawałyśmy na tych samych falach. Imponowała mi jako kobieta, która poradziła sobie w świecie mody zdominowanym jednak przez mężczyzn. Marzyła mi się piękna sukienka od polskiej projektantki i dlatego postanowiłam poprosić Matyldę, żeby taką dla mnie zaprojektowała. Wiedziałam, że znana projektantka nie dysponowała nadmiarem wolnego czasu, jednak liczyłam, że zrobi dla mnie wyjątek. Matylda ucieszyła się, że chciałam zamówić od niej sukienkę i nawet już miała pomysł jaką sukienkę dla mnie zaprojektuje. Współpracowała ze zdolną krawcową, która zaprojektowaną sukienkę miała dla mnie uszyć. Pozwoliłam Matyldzie zaprojektować sukienkę wedle jej własnego uznania, ponieważ ufałam jej całkowicie. Miałam idealną figurę, więc nic mnie nie ograniczało. W każdej kreacji prezentowałam się doskonale. Matylda obiecała mi wykonać projekt sukienki w ciągu dwóch tygodni i poważnie podeszła do mojego zlecenia. Kiedy sukienka już była gotowa, to spotkałyśmy się przy kawie, kiedy to Matylda przedstawiła mi swój projekt. Tak pięknej sukienki jeszcze nigdy nie widziałam i byłam dumna, że została zaprojektowana specjalnie dla mnie.

Krawcowa się bardzo postarała i sukienka po miesiącu czasu już była gotowa. Wyglądałam w niej zjawiskowo. Zbliżała się kolacja wigilijna w gronie znanych osób i wiedziałam już, że na tę kolację pójdę w sukience zaprojektowanej przez Matyldę. Wiedziałam, że wszystkich oczaruję.