T-shirt w stylizacji dziecka

Jestem mamą super bliźniaków w wieku siedmiu lat. Zbliżała nam się ostatnio impreza dosyć huczna dla dzieciaków w przedszkolu, gdzie uczniowie występują w specjalnych strojach. Stylizacja do inwencji twórczej dzieciaków, a raczej wiadomo – ich rodziców. Niestety nie miałam na ten czas zbyt dużo gotówki do rozdysponowania na ekstra wydatki. Byliśmy z mężem po bardzo dużym remoncie w domu oraz po niedawnym zakupie nowego samochodu – miejskiego SUVa. Musiałam być kreatyna i wymyślać coś super za mały wkład finansowy. 

Śmieszne, nietuzinkowe  nadruki na t-shirt dziecinny

zabawne t shirty dla dzieciNa samym początku wydawało się, że nie będzie łatwo. Miałam dosłownie pustą głową. Żadna lepsza myśl nie przechodziła mi do wspomnianej głowy. A czasu było naprawdę mało, niecałe siedem dni, wliczając weekend – co przy zakupach internetowych stanowi bardzo ważną informację. Pytałam całą swoją najbliższą rodzinę oraz bliższych i dalszych znajomych i przyjaciół. Nikt niestety nie miał żadnego dobrego pomysłu w jaki sposób rozwiązać mój problem. Postanowiłam, iż przeglądnę internet w celu poszukania inspiracji. Po kilku godzinach poszukiwań trafiłam na coś ekstra – strona, która zawierała zabawne t shirty dla dzieci do sprzedania. Koszulki były świetne i w bardzo atrakcyjnych cenach. Pomyślałam wtedy, że jestem uratowana i na pewno zrobię z tego mini poradnik dla moich znajomych w sieci. Może komuś się przyda. Być może ktoś trafi na mój wpis wcześniej niż ja na sklep z t-shirtami. A wracając do koszulek, były wręcz przesympatyczne, kupiłam od razu i dwie dla mnie i dla męża.

Wybrałam koszulki dla chłopa i dziewczynki z mega śmiesznymi napisami. Podobno strasznie podobały się w przedszkolu. Bliźniaki zostały wybrane na pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze stroje. Ja tymczasem zaoszczędziłam dużo pieniędzy. Za rok na pewno zrobimy powtórkę, jeżeli będzie taki festyn w podstawówce.