Sklep z modną odzieżą damską

Miałam dość tego, że na moim osiedlu nie było ani jednego sklepu, który oferował modne ubrania. Na zakupy musiałam jeździć do centrum miasta a było to dość czasochłonne. Pomyślałam sobie, że przecież mogę sama otworzyć sklep, bo to nie było takie skomplikowane.

Oferowanie modnej odzieży damskiej 

modna odzież damskaMojej koleżanki mąż pracował u producenta modnej odzieży damskiej, więc start miałam mocno ułatwiony. Po znajomości, to mogłam też tanio kupić ubrania, dlatego zabrałam się do działania. Miałam oszczędności, które wykorzystałam na otwarcie sklepu odzieżowego na osiedlu. Sąsiadki się ucieszyły, że na osiedlu będzie sklep, w którym będzie dostępna modna odzież damska, ponieważ nie tylko mi nie chciało się tak daleko jeździć. Z Robertem, mężem mojej koleżanki dogadałam się od razu i sama pojechałam do producenta, żeby wybrać odzież do swojego sklepu. Decydowałam się tylko na te ubrania, które były modne. Wiedziałam co cieszyło się największym zainteresowaniem na rynku. Może i doświadczenia w handlu nie miałam, ale za to świetnie znałam się na modzie a to już gwarantowało mi sukces. W moim sklepie pojawiło się mnóstwo modnej odzieży i już pierwszego dnia zawitały do mnie klientki z całego osiedla. To był pierwszy taki sklep z odzieżą i każda kobieta była ciekawa co oferowałam. Modna odzież wzbudzała podziw i zainteresowanie. Klientki kupowały nawet po kilkanaście ubrań, gdyż były one modne, tanie i dostępne na miejscu. To był jednak dobry pomysł z otwarciem tego sklepu.

Mimo braku doświadczenia całkiem nieźle sobie radziłam. W sprawach księgowych pomagała mi siostra, ponieważ miałam w tej kwestii ogromne doświadczenie. Co miesiąc sprowadzałam inne ubrania do sklepu i dzięki temu cały czas dużo klientek do mnie przychodziło na zakupy.