Rowerki biegowe trójkołowe dla dzieci

Stałam się najszczęśliwszą osobą na świecie, kiedy zostałam ciocią bliźniąt. Niby jest ich tylko dwoje, a rozrabiają niczym cała przedszkolna gromadka. Uwielbiam spędzać z nimi czas i nie ukrywam, że trochę ich rozpieszczam. Cóż poradzę, że te najsłodsze łobuziaki potrafią omotać sobie mnie wokół palca.

Rowerki dla najmłodszych

rowerki biegowe trójkołoweNa ich trzecie urodziny postanowiłam sprawić im wyjątkowy prezent. Taki, który nie tylko ucieszy, ale także pozwoli nieco rozładować ich nieposkromione pokłady energii. Na prezent zakupiłam dwa rowerki biegowe trójkołowe dla dzieci. Oczywiście zadbałam, aby różniły się od siebie i były dostosowane do zainteresowań dzieci. Zatem Michaś dostał rowerek malowany niczym najszybsza wyścigówka, a Hania otrzymała taki przypominający konika. Musze przyznać, że ten typ zabawek lubię najbardziej. Zawsze staram się, żeby prezenty jakie sprawiam dzieciom były edukacyjne, lub zachęcały do aktywności fizycznej. O samych rowerkach mogłabym opowiadać godzinami, bo cieszą się niesamowitym zainteresowaniem.  W parkowych alejkach dzieci urządzają sobie notorycznie wyścigi. Rowerki są solidnie wykonane. Pomimo ekstremalnych warunków użytkowania po kilku miesiącach nadal wyglądają jak w dniu, kiedy je kupiłam. Mają aż trzy kółka, co pozwala dzieciom na swobodna zabawę, bez problemu utrzymywania równowagi. Mogą udźwignąć ciężar do dwudziestu kilogramów, więc posłużą bliźniakom jeszcze przez jakiś czas. Zimą sprawdzą się jako domowy jeździk.

Jako ciocia z dumą patrzę jak Michaś i Hania dorastają. Dzieci naprawdę potrafią zmienić człowieka. Widzę to po sobie.  Rowerki biegowe trójkołowe były świetnym pomysłem na prezent, teraz muszę zastanowić się nad kolejnymi urodzinami. W końcu radość dzieci to najlepsza nagroda za przemyślany prezent.