Niezbędna pomoc w sprawach biurowych

Od dłuższego czasu szukam pracy. Przeglądałem już właściwie wszystko; internet, gazety, biura pracy. Nie oczekiwałem złotych gór, wielkich zarobków i ekskluzywnych warunków, jednak mimo to proponowano głównie umowy zlecenie, z których nawet nie mógłbym odciągać żadnego podatku na cele emerytalne. Dlatego też postanowiłem założyć własną firmę, w związku z tym praktycznie od zaraz potrzebna była mi dobra księgowość poznań

Dobry księgowy w firmie to prawdziwy skarb

księgowość poznańWielu członków rodziny i znajomych uznało, że porywam się z motyką na słońce. Przecież nie znam się na finansach, na prawie, jedyne co praktycznie jestem w stanie udźwignąć to wąska specjalizacja, jaką miała zajmować się moja firma. Czyli przedsiębiorstwo kumulujące wielu robotników, a księgowość poznań miała pomóc w rozruszaniu całego przedsięwzięcia. Okazało się, że odpowiednio dobrany profesjonalista potrafi w błyskawicznym tempie załatwić wszelkie formalności, odnaleźć wymagane dokumenty, o których sam w życiu bym nawet nie pomyślał. Dzięki czemu miałem pewność, że chociaż na starcie otwierana przeze mnie działalność na pewno spełnia wszelkie wymagania; nie tylko te prawne, ale i finansowe. Pani księgowa doradziła mi jak powinienem prowadzić w taki sposób, by była rentowna i nie przynosiła strat. Zaoferowała także swoją pomoc. 

Naszym celem było zbudowanie dużej wiarygodności i udowodnienie lokalnemu społeczeństwu, że dobrzy fachowcy to nie tylko ci, którzy wyjechali za granicę; a taki obraz przecież kreują media, ale także ci mieszkający tuż obok. Sądzę, że to dość przełomowy pomysł, więc w sumie od razu przystąpiłem do zbierania potrzebnej dokumentacji, a pani księgowa doradzała, co powinienem jeszcze donieść i jakie rozwiązania będą dla mnie najlepsze.