Katana i rockowy styl

Często zastanawiam się nad zmianą naszego wizerunku, pewną metamorfozą. Mamy już czasem dość szarej myszki w ołówkowej czarnej, klasycznej spódnicy i białej bluzce. I wcale nie musi to być wielka metamorfoza na stałe. Być może potrzebujemy małej odmiany, czy to jednorazowej szalonej imprezy w całkowicie innej stylizacji, a może takiej imprezy od czasu do czasu?

Ostro, rockowo i z pazurem czyli ubrania z ćwiekami

katana jeansowa z ćwiekamiA więc mamy już w planach wielką, szaloną imprezę do białego rana. Przyszedł czas na przerobienie szarej myszki w odważną panterę. Pamiętajmy, że po pierwsze i najważniejsze nie powinnyśmy robić czegoś na siłę – jeżeli nie czujemy się dobrze w tego typu stylizacjach, nawet nie zaczynajmy myśleć o nich. Chodzi tutaj tylko i wyłącznie o dobrą zabawę i poczucie komfortu, a nie samo wystrojenie się. Dla mniej odważnych kobiet na początek (może kiedyś się przełamią), proponujemy tylko jeden przebojowy element garderoby. Na przykład możemy założyć super buty. Jeżeli chodzi o rockowe stylizację to super sprawdzą się botki lity z ćwiekami. Buty te stały się popularne dzięki Dodzie. Na pewno są przeznaczone tylko dla odważnych Pań. Ale wracając do całej stylizacji. Jak już będziemy mieć swoje buty lity możemy dobrać do nich obcisłą, krótką, skórzaną (oczywiście ze skóry ekologicznej) sukienkę. Do tej super pasować będzie katana jeansowa z ćwiekami, która była znakiem rozpoznawczym lat osiemdziesiątych. Kurtki taki będą również pasować na co dzień do stonowanych stylizacji. Taka katana może występować w różnych odcieniach jeansu – jasny, ciemny, granatowy, wręcz wpadający w czarny lub też przecierany. Dodatkowo kurtka obok ćwieków może posiadać też falbanki.

Takie stylizację zaczerpnięte trochę z mody motocyklowej, trochę z rockowej dobrze sprawdzają się na imprezy lub innego typu szalone wieczory. Każda z nas powinna w swojej garderobie posiadać chociaż jeden zestaw z pazurem, na specjalne okazje.