Czy żona mnie zdradza? Detektyw odpowie

Moja żona bardzo się zmieniła. Miałem wrażenie, ze się ode mnie oddaliła. Miałem wrażenie, że coraz mniej przebywa w domu. Zacząłem czuć, ze dzieje się coś nie tak. Byłem tak sfrustrowany, że ciągle w domu były awantury, aż doszło do tego, że zatrudniłem detektywa. Nigdy nie myślałem, że będę musiał korzystać z jego usług, ale warto było.

Czy detektyw odkrył zdradę?

detektywi w ŁodziNiemalże w stu procentach byłem pewien, że żona kogoś ma, dlatego tez bez wahania skorzystałem z usług detektywistycznych. Miałem przynajmniej podkładkę w przypadku ewentualnego rozwodu. Wybrałem najlepsze usługi detektywistyczne w łodzi. Wiedziałem, że ten detektyw zrobi wszystko, aby odkryć prawdę, w końcu firma ta miała pracowników skutecznych i z wieloletnim doświadczeniem. Byli to polecani detektywi w Łodzi. W wywiadzie z detektywem powiedziałem, jak wygląda moja sytuacja. Przedstawiłem fakty i podejrzenia. Podałem adres i zdjęcie mojej żony. Detektyw od razu wziął się za robotę. Nie spodziewałem się jednak wyników jego pracy. Kiedy do mnie zadzwonił, to już czułem ogromne zdenerwowanie. Myślałem, że detektyw przyłapał ją z kochankiem i ma dla mnie jakieś dowody zdrady, ale fakty, jakie przedstawił mi detektyw zaskoczyły mnie. Okazało się, że ona chodziła do swojej mamy wyżalić się jej. Detektyw miał nagranie, w którym słychać, że żona płacze, bo myśli że ją zdradzam, że jestem agresywny, nie dbam o nią i jest mi obojętna. Wzruszyłem się bardzo.

Detektyw uświadomił mi, że żona przeze mnie zaczęła się oddalać. Uświadomiłem sobie, że ją zaniedbywałem, siedziałem w pracy po godzinach, nie chciałem by się rozwijała, nie pielęgnowałem naszego uczucia i nawet nie mówiłem jej, że ją kocham. W ten też sposób to, że wynająłem detektywa zmieniło moje życie na lepsze.