Boksy magazynowe na miarę potrzeb

Każdy kto robił remont w małym mieszkaniu, wie jak uciążliwe bywa malowanie ścian, kiedy na środku pokoju stoi mnóstwo mebli. W takiej chwili najlepiej wynająć powierzchnię magazynową na czas remontu i przewieźć tak swoje meble.

Umowa na wynajem boksu magazynowego

boksy magazynowe poznańDodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy przyda się każdemu z nas. Nie wszyscy mają miejsce na pochowanie rowerów całej rodziny, skutera w czasie sezonu zimowego, czy sprzętu sportowego, którego dawno nie używaliśmy. Jeżeli chcemy wynająć tanie boksy magazynowe Poznań jest miastem, gdzie je bez trudu znajdziemy. Wiele firm oferuje powierzchnie magazynowe w formie boksów zamykanych, do których wstęp ma tylko właściciel. Mogą one mieć powierzchnię już od jednego metra, a największe sięgają około pięćdziesięciu metrów. Podpisując umowę na wynajem boksu magazynowego, wybieramy najbardziej odpowiadający naszym wymogom, ponieważ nie ma sensu płacić za niewykorzystane metry kwadratowe. Cena najmu boksu zależy od jego wielkości, ale też na wartość końcową ma wpływ czas na jaki chcemy go wynająć. Im będzie dłuższy, tym niższą cenę dostaniemy. Jedynym kosztem jaki ponosimy z tytułu wynajmu, jest co miesięczny czynsz oraz jednorazowa kaucja opłacana w momencie podpisania umowy i jest ona zwracana kiedy umowa wygasa, lub jest wcześniej kończona. Boksy są zlokalizowane na prywatnych posesjach, na którym występuje stałe monitorowanie terenu, a także zamontowane są specjalne zabezpieczenia. Każdy klient ma możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia.

Z boksów w Poznaniu korzystają głównie klienci indywidualni, którzy potrzebują na krótki, bądź długi czas przechować swoje rzeczy. Nie ma przeszkód, aby z takiej formy przechowywania korzystali także przedsiębiorcy, którzy mogą liczyć na fakturę za wynajem.